שאלה מהנדסים משתמשים בחומרי נפץ כדי להסיר סלע קשה מחוץ לבניין המשרדים שלנו. אילו אמצעים נגדי עלינו לנקוט?


הבניין שלנו ממוקם כ. 100 מטרים מן המטענים. הם קורים כמה פעמים ביום, ואת באמת לנער את הבניין כולו הרבה. זה הולך להימשך ימים רבים ואת פיצוצים אמורים להתחזק.

חדרי השרתים שלנו אינם דבר מפואר; אחד מהם יש את כל המדפים על בטון קשה בעוד השני יש קומה מורמת (אחד המאפשר כבלים ללכת מתחתיה).

האם למישהו יש עצות, אמצעי נגד או שיטות עבודה מומלצות עבורנו?

כרגע אנחנו חושבים על הנגד הבא:

  • דיווח יומי של חדרי שרת אורות מצב (HD האורות, ספקי כוח וכן הלאה).
  • לילה לבדוק דיסק לסרוק על השרתים החשובים ביותר
  • סדר באספקה ​​נוספת של קשיחים פנויים

ערוך: תשובות טובות כאן! עם זאת יש לקבל אחד. התשובה הגבוהה ביותר הצביעה בזמן עריכת זה יקבלו את התשובה שלהם קיבל.


120
2017-09-19 19:04
ודא שיש לך גיבויים טובים! - Shane Madden♦
שאל אם אתה יכול לשאול כמה מקלות דינמיט, שימושי כדי להיות מסביב אפוקליפסה זומבי ... - Ward♦
שאל אם אתה יכול 'לדחוף את הכפתור' עבור אחד החיובים! - RobW
השתמש ב- Howitzer בשילוב עם טילי נ"ט. - xpda
לפרוס קצת ג 'אז חלקה. - Andrew


תשובות:


אילו הייתי במקומך, הייתי מתקשרת לחברת הביטוח של החברה, ומציבה להם תאוצה.

בדרך זו - חברת הביטוח תדע שאתה לא רועד את הדיסקים, וחברת הביטוח תדע בוודאות מתי כל פיצוץ נעלם, למקרה שה- SAN שלך ימות בדיוק באותו הרגע.

(עשינו זאת).


126
2017-09-19 19:19לא ברור מהמקום שבו הוא נמצא, אבל כאשר פיצוץ מתרחש קרוב למבנים אחרים, הקבלן נדרש לפעמים לפקח על תאוצה הרגשתי בבניינים אחרים, כלומר על ידי הצבת תאוצה בהם. - Ward♦
כאשר עשית את זה, האם חברת הביטוח לשלם עבור כל נזק? - Phil
לא קיבלנו שום נזק. - pauska


עכשיו זה הזמן לוודא שאימתת את פתרון הגיבוי שלך. כל החומרה החלפת בעולם לא יחסוך לך אם הגיבויים שלך מושחתים או אחרת היו שניתנו חסר תועלת.


93
2017-09-19 19:07אתה לא יודע את איכות הגיבוי, אלא אם אתה בודק את השחזור. פשוט לא לבדוק את היומנים כדי להבטיח גיבויים מלאים - לוודא שאתה יכול לשחזר. - Raj More
אני חושד שהוא התכוון כי כאשר הוא אמר "אומת פתרון הגיבוי שלך" אבל אני מניח שזה טוב להגיד את זה במפורש. Youנות - pc1oad1etter


בנוסף לכל הצעות מצוינות אחרות (במיוחד גיבויים מחוץ לאתר) אתה צריך לשקול אבק הוכחה החדר שלך במידה מעשית: מזג אוויר הפשטה סביב הדלתות, קלטת סביב החלונות, וכו '
אם יש לך אוויר חיצוני intakes תוכנית על שינוי מסננים כאשר פיצוץ נגמר.

כל מה שאמר, לא הייתי מבזבז זמן / משאבים על סריקות דיסק לילה, או כסף על כוננים קשיחים פנויים (אולי לקנות אחד או שניים עבור המכונות הקריטיות ביותר שלך, אבל זכור שאתה יכול כונני לילה אם יש צורך).
ציוד השרת הוא מפתיע חזקים, ותמשיך לפעול במשך שנים בתנאים די נורא. רוב הסיכויים שאתה תהיה בסדר.


50
2017-09-19 19:55אני צריך לעשות 1+ עבור ציוד שרת הוא מפתיע חזקים. היו לנו בונים על הכביש שמעבר לכביש והם היכו את האדמה במשך כ -6 שבועות וכל הבניין שלנו רעד והכול (עד כדי כך שהמצב ייראה מהלם על השולחן שלך על הרצפה). הייתי בפאניקה, אבל זה היה לגמרי לא אירוע. שאלה זו היה נחמד אז :-) - Ben Pilbrow
מחשבים באופן כללי ייקח מכות די קשות (לחשוב על כמה אנשים ירידה מחשבים ניידים כל יום להמשיך לעבוד) - הדברים האלה הם לא שבירים כמו ההיסטוריה שלנו צינור ואקום- and- פרייט הליבה הובילה אותנו להאמין (למרות הם עדיין צריכים להיות מטופלים היטב, שמא ימותו בזמנים לא מתאימים) - voretaq7
עמק הסיליקון הוא אחד האזורים הכי נוטים לרעידות אדמה בעולם. דברים שעובדים שם רצון לשרוד כמה שייקים. - MSalters
טיפ Pro: אל תסמוך על אף אחד אם הם אומרים כי יש להם הוכחה אבק חדר השרת שלך. לעולם לא. פעם. - pauska
"פאוסקה הסכימה -" אבק הוכחה "הוא מונח מעורפל למדי (וגם אם הם אומרים שהם עמדו בתקן הרלוונטי (בארה"ב זה יהיה MIL-STD-810G 510.5) להניח שהם משקרים, כי כראוי אבק הוכחה חדר הוא משימה ענקית למדי עם airlocks, לחץ חיובי, שני שלב מסננים HEPA, וכו ') - voretaq7


הרכבה את מדפי השרתים שלך ISO-Base פלטפורמות. זה יהיה לבודד את המדף שרת מהזעזועים הקרקע ולאפשר למערכות שלך לתפקד גם במקרה של תנועה.

זה לא קל, אבל הוא יעיל. במיוחד באזורי רעידת אדמה.

כדי לראות את ה- ISO-Base בפעולה, צפה בסרטון זה מראה את ההשפעות במעמד שרת במהלך סימולציה רעידת אדמה. מדף אחד הוא רכוב על בסיס ISO, המדף השני לא.


25
2017-09-19 19:31קצת מאוחר לזה עכשיו. אבל רעיון מעניין. - Matt
אני חושב שזה קצת מוגזם עבור פיצוץ לטווח קצר באופן אישי, אבל זה נראה כמו מערכת מגניב. - voretaq7
הבעיה זהה אם זה זעזועים מקומיים לטווח קצר, או רעשים ארוכי טווח לטווח ארוך. יש מקרה הוגן כי מאז שאתה יודע 100% אלה זעזועים באים, ולא יודע 100% כי רעידת אדמה יפגע, כי זה השקעה טובה יותר עכשיו מאשר זה יהיה עבור רעידות אדמה, אפילו באזורים נוטים. - Chris Thorpe
אני יודע שזה מאוחר מדי לקנות דברים חדשים, אבל אתה יכול לקבל לעצמך טובה של אנטי ויברציות גומי ברגים עבור הכוננים הקשיחים שלך. הם זולים. - Mister Smith


Power: אם איבדת כוח, האם כל השרתים, האחסון, סן (וכו ') באתחול המדף שלך בכוחות עצמם? או שהם יעלו רק לאחר שתלחץ על הלחצן 'פועל'?

זאת משתי סיבות:

  • אם הכוח אינו יציב במשך כמה שעות, ייתכן שתרצה להשאיר את השרתים שלך למטה עד שהדברים יהיו stablize - פחות סיכוי של שרת מקפץ שיוציאו על ידי ספייק כוח לא מתוזמן.
  • מתי היתה הפעם האחרונה שעשית את המתמטיקה על אמפרז נדרש לאתחל את כל המכשירים במעמד בבת אחת? האם יש לך את amperage כדי להתמודד עם זה?

תוכל גם להציע למשתמשים שלך לכבות ולנתק מחשבים מדי ערב.


17
2017-09-19 19:22שלוש אותיות קטנות: U P S (ואני לא מתכוון חברת הספנות). ובכן, פיצוץ מתבצע לא סביר לדפוק את הכוח, אבל עדיין אין תירוץ על כך שאין כוח טוב ויציב לבעיות היומיום ... - voretaq7
חה! נכון, ואני מסכים עם השימוש של UPS ו קו מזגנים אחרים. אבל, קראקס ציין כי פיצוץ "... מזעזע את הבניין כולו ...", ויהיה יותר גרוע. אני לא יודע למה אתה מתכוון על ידי "מנוהל היטב", אבל אם הבניין שלי רועד, אני מתאר לעצמי שלי 30 שנה (או שנה) תחנת משנה הישן חצי בלוק במורד הרחוב רועד מדי ... - RobW
"מנוהל היטב" כמו "האשמות מכוונת הפיצוץ הרשת כך סלע מעופף לא עובר שנאי" - אין הבטחות על קשרים רופפים, אם כי אם תחנת המשנה שלך לא יכולה להתמודד עם כמה רועדת חברת השירות שלך עשוי להזדקק "המשרד מדבר" אודות תחזוקה שוטפת :-) - voretaq7


רוב האנשים מדברים על גיבוי - לא רבים מדברים על השחזור. ודא כי שחזור מהגיבוי הוא קל ככל האפשר. במיוחד אם הזמן הוא קריטי.

אם יש לך שכפול מיקום משותף, לעבור אלה כדי להיות אדונים (אם עיתוי היתרי) מאז אלה בבניין שלך הם הרבה יותר פגיעים. כמו כן הם צפויים לרדת בשעות העבודה (ככל הנראה).

אני גם ממליץ לעבוד מהבית.


12
2017-09-20 06:32נקודה טובה מאוד. ראיתי הרבה "תוכניות גיבוי" נכשל כי הם אינם כוללים יעיל "תוכנית השחזור". יומיים של blackout העסק יכול להיות משמעותי דמי לשלם ללקוחות שלך. הליך השחזור צריך להיחשב מנקודת מבט כלכלית ומשולב בתוכנית החירום. - gd1


שחק מתכת כבדה כדי להחליף את הסלע הקשה כפי שהוא מתפוצץ. רוק כבד הוא כל כך passé בכל מקרה. ;)

יותר ברצינות, אולי יש חנות ציוד DJ מעבר לפינה שבו אתה יכול להרים כמה absorpbtion הלם / בידוד דברים. רבים מהמוסיקאים (מוסיקה לריקוד) של DJ מתקשים מאוד כאשר הם מנגנים רשומות (כלומר, שמירה על מחט זעירה בחריץ מסתובב זעיר, דומה במידה מסוימת לציוד רגיש כמו כונני דיסקים) בנפח קיצוני בזמן שהקהל סביבם קופץ ומרקע על הרצפה מסונכרנת ("מסונכרן" הוא חשוב, אם מעולם לא שמעתי על טאקומה מצמצם גשר האירוע, כדאי לשקול לצפות קטע זה). לטבול כמה שקיות אשפה פתוח כדי לספק הגנה נוספת מפני אבק.


11
2017-09-19 23:13עמדתי להציע זאת. המועדונים ביותר פשוט להשתמש בגינה בטון סטירות יושב על קצף. פשוט אבל יעיל מאוד. - Iain Holder


אני מופתע שאף אחד לא הזכיר את הצד התהליך של הדברים.

זוהי הזדמנות מושלמת ללכת על מה שתכננת עבור המשכיות עסקית. מה התוכנית אם אתה צריך להעביר משרדים במשך יום או שבוע? האם יש לך עדכני תוכניות על ציורים ואילו מערכות יש עדיפות לשיקום? האם ניהול תדרוך כי יש לך תוכנית מודעת

ההאצה מהפיצוצים שגורמת להרס בחדר השרת היא כנראה הפחות מדאגותיך. כלי עזר שלך יכול להיות בסיכון גבוה הרבה יותר, אלא אם כן אתה מספיק עם כוח באתר וקישוריות חזקה (בהנחה שאתה לא עצמאי ורק תמיכה הצוות המקומי).

אם יש מים הראשי או כוח או גישה לאינטרנט כישלון, אתה יכול לשרוד את זה? התקשרת לספק האינטרנט שלך כדי לראות אם הם מודעים פיצוץ יש prepped כדי לשחזר את השירות דרך נתיב חלופי אם השירותים שלך מופרעים. אתה יודע את הפרטים שלך יותר טוב ממה שאנחנו יכולים לנחש, אבל אתה צריך רשימה של כל מה שאתה צריך לתפקד ופונה "מה אם זה הולך באופן בלתי צפוי?" לכל אחד.

רק הולך על זה בראש שלך / על הנייר יעזור לך לדעת אם יש לך חולשות כי צריך לעבוד מאוחר יותר ואולי לתקשר את זה שרשרת אם הארגון שלך אין שום דבר שנכתב. התחל עם שני עמודים, תקציר מנהלים - רק לידיעתך, כך שכולם יודעים מה אתה עושה.

כן - מקבל כמה כוננים קשיחים נוספים / חלקי חילוף על היד הוא טוב, אבל אני יהיה מודאג יותר על הדברים שאני לא יכול לראות או לא שליטה ישירה.

היתרון האמיתי של תרגיל זה תהליך הוא בדיקת המציאות עבור מערכת הניטור הנוכחי שלך. לאחר שתכננת כמה תרחישים בסיסיים, אתה תהיה מוכן טוב יותר עבור הבלתי צפוי. לאחר סיכום קצר של מה שאתה מצפה לשרוד ומה אתה לא יבוא שימושי מאוד לא משנה למה אתה סובל הפסקת, וגם לסייע לנהוג המאמצים שלך כדי לשפר את ניטור 24/7 ולא כאשר הקרן מתחילה לרעוד.


8
2017-09-20 16:07

נהגתי להריץ את המחשבים באתר שלי, שהיה מוחזר. כשהתקרבה התקרבה יותר ויותר למשרד, חדר הנתונים היה רועד כמעט מדי יום בסוף היום.

צעדים נגד שלי כללה להזיז את המדפים על גבי כמה רגליים גומי קשה המיועד רטוב מחניק. הם נעשו על ידי מנסון ואני רק הערכנו את משקל המעמד שלי וקניתי את הרגליים המתאימות. זה נראה לתקן כל תנועה בתוך המדף. החלק הקשה היה להרים את המעמד בעדינות מספיק כדי להחליק את הרגליים מתחת.

כמו כן, כמו אחרים שהוזכרו, היו לי גיבויים כי אני נבדק ושמר מחוץ לאתר.

שרתים אלה נמשך 3 שנים עם מתנדנד מתמיד שום חומרה הקשורים קריסות. שולחנות העבודה במשרד לא היה הוגן כל כך כמו 2 מהם היו כישלונות הכונן הקשיח קטסטרופלי.


8
2017-09-20 16:09

אני לא ראיתי את זה כבר הזכיר על גיבויים עדיין, אבל הקפד לקחת אותם מחוץ לאתר! ייתכן שתרצה גם לבצע גיבוי של הגדרות מתג, חומת אש וכו '.


7
2017-09-19 19:30

קרא את בוף כרוניקה. זה ייתן לך כמה רעיונות מעשיים על איך לעשות את פיצוצים להפסיק. כל השאר יהיה רק ​​נגד.

בכל הנוגע לאמצעי הנגד, כולם הזכירו את הגיבויים, כך שאמנע לחזור על העצה הטובה.

בדוק את הפשיטה 5 מערכים מדי יום, יש דיסקים חילוף זמין כעת. כל הרטט הזה לא יכול להיות טוב עבור הצירים, וזה מדהים כמה פעמים מסוגלים לשמור מערכים הם איבדו בשל אזעקה כי הוא שמע על ידי אף אחד כישלון השני ציר.

אולי אני אופטימי, אבל המהנדסים עושים את הפיצוץ בדרך כלל לא מכוונים רמות רטט "להרוס את היסודות של השכן" רמות האנרגיה, אז אני יהיה מודאג ביותר על חלקים נעים של המחשבים, aka את הדיסקים.


5
2017-09-19 22:46