שאלה אמזון EC2 טרמינולוגיה - AMI לעומת EBS לעומת Snapshot לעומת נפח


אני כבר מחטט סביב אמזון EC2, ואני קצת מבולבל על כמה המינוח. במיוחד לגבי AMI, תצלומים וכרכים, ו- EBS

אנא תקן אותי אם אני טועה, או למלא את כל הפערים רציני ההצהרות הבאות שלי:

  • AMI (תמונה מכונת אמזון) הוא ללכוד "דיסק" מלא של מערכת ההפעלה תצורה. בעת הפעלת מופע, אתה מפעיל אותו מ- AMI

  • ABS (בלוק בלוק אחסון) היא דרך להתמיד במצב של כל השינויים שביצעת לאחר אתחול מ AMI נתון. לדעתי, זה בערך כמו הבדל על המצב הסופי של המופע שלך לעומת AMI.

  • תמונת מצב היא ... טוב, אני לא בטוח. אני יכול רק להניח שזה תצלום של מקרה מסוים, אבל זה לא ברור לי איך זה שונה מן המדינה מאוחסנים EBS. מה ההבדל בין יצירת תמונת EBS AMI לבין מופע קיים?

  • אמצעי אחסון הוא ... נראה שטח דיסק מותקן שבו זוג AMI / EBS נטען? אני גם לא בטוח בזה. אני יכול לראות (מתוך מסוף AWS) כי ניתן ליצור אמצעי אחסון מתצלום, וכי ניתן לצרף / לנתק כרכים, אבל זה לא ברור לי למה או מתי אתה היית עושה את זה.


114
2018-05-11 18:30


תשובות:


AMI, כפי שציינת, הוא תמונת מחשב. זוהי תמונת מצב כוללת של מערכת המאוחסנת כתמונה שניתן להשיק כדוגמה. אנחנו נחזור אל עמי תוך שנייה.

מאפשר להסתכל על EBS. שני הפריטים האחרים שלך הם תת פריטים של זה. EBS הוא מכשיר בלוק וירטואלי. אתה יכול לחשוב על זה כעל כונן קשיח, אם כי זה באמת חבורה של קסם תוכנה כדי לקשר סוג אחר של התקן אחסון אבל לעשות את זה נראה כמו כונן קשיח למופע.

EBS הוא רק שם עבור השירות כולו. בתוך EBS יש לך מה שנקרא כרכים. אלה הם "יחידה" אמזון הוא מוכר לך. אתה יוצר נפח והם להקצות לך X מספר ג 'יגה בייט ואתה משתמש בו כמו כונן קשיח שאתה יכול לחבר את כל המחשבים הפועלים שלך (מופעים). ניתן ליצור כרכים ריקים או מתוך עותק מצב של אמצעי אחסון קודמים, שמביא אותנו לנושא הבא.

תצלומי מסך הם ... ובכן ... תמונות של כרכים: ללכוד בדיוק את מה נפח נראה בזמן מסוים בזמן, כולל כל הנתונים שלה. אתה יכול לקבל נפח, לצרף אותו למקרה שלך, למלא אותו עם דברים, ואז לצלם אותו, אבל להמשיך להשתמש בו. נפח התוכן ימשיך להשתנות כפי שהשתמשת בו כמערכת הקבצים אבל התמונה תהיה קפואה בזמן. ניתן ליצור אמצעי אחסון חדש באמצעות תמונה זו כבסיס. הכרך החדש ייראה בדיוק כמו הדיסק הראשון שלך כאשר צילמת את התמונה. אתה יכול להתחיל להשתמש באמצעי האחסון החדש במקום הישן כדי לגבות את הנתונים שלך, או אולי לצרף את אותם נתונים להגדיר למכונה השנייה. אתה יכול לשמור לוקח תמונות של כרכים בכל נקודת זמן. זה כמו גיבוי להקפיא למשל במקרה כי אז יכול בקלות להפוך דיסק חדש (נפח) בכל פעם שאתה צריך את זה.

אז כרכים יכול להיות מבוסס על שטח ריק חדש או על תמונת מצב. קלטתי את זה? כרכים יכול להיות מחובר ומנותק מכל המופעים, אבל מחובר רק במקרה אחד בכל פעם, בדיוק כמו הדיסק הפיזי כי הם הפשטה וירטואלית של.

עכשיו חזרה AMIs. אלה מסובכים כי יש שני סוגים. אחד יוצר מקרים חולף שבו את מערכת הקבצים השורש נראה כמו כונן למחשב אבל בעצם יושב בזיכרון איפשהו ו vaporizes ברגע זה מפסיק להיות בשימוש. הסוג השני נקרא מופע מגובה EBS. משמעות הדבר היא כי כאשר המופעים שלך נטען, הוא טוען את מערכת הקבצים השורש שלו על נפח EBS חדש, בעצם שכבת הטכנולוגיה EC2 מכונה וירטואלית על גבי טכנולוגיית EBS שלהם. נפח EBS רגיל הוא משהו שיושב ליד EC2 והוא יכול להיות מחובר, אבל ABS מגובה למשל גם הוא נפח עצמו.

AMI רגיל הוא רק נתח גדול של נתונים כי נטען כמו מכונה. ABS מגובה AMI יקבלו טעון על נפח EBS, אז אתה יכול לסגור אותו וזה יתחיל לגבות מהמקום שבו עזב את בדיוק כמו דיסק אמיתי היה.

עכשיו לשים את כל זה ביחד. אם מופעלת EBS בגיבוי, ניתן גם לצלם אותו. בעיקרון זה עושה בדיוק מה תמונה רגילה היה ... מסגרת להקפיא את הדיסק השורש של המחשב שלך בזמן. בפועל, היא עושה שני דברים שונים. אחד הוא סוגר את המופע שלך, כך שאתה מקבל עותק של הדיסק כפי שזה ייראה למחשב כבוי, לא על אחד. זה עושה את זה קל יותר אתחול :) אז כאשר אתה תצלום של מופע, זה סוגר אותו, לוקח את התמונה בדיסק, ואז מתחיל שוב. שנית, זה שומר את התמונות כמו AMI במקום כתמונת דיסק רגיל. ביסודו של דבר היא תמונת מצב של אתחול.


142
2018-05-11 18:50תודה על מידע נהדר, אני חושב שזה מגיע יחד בשבילי. שאלת מעקב: מה ההבדל בין ביצוע תצלום של EBS AMI בהשוואה ללחיצה ימנית ובחירת 'יצירת תמונה (EBS AMI) מתוך קונסולת האינטרנט EC2? בהתבסס על התיאור שלך לעיל, זה נראה כאילו הם זהים למעט איך אתה משתמש בהם. באפשרותך ליצור אמצעי אחסון מתצלום, ולאחר מכן לצרף אמצעי אחסון זה ל- AMI. איפה כמו תמונה EBS AMI רק ... אני לא יודע, מבטלת את הצעד של הצמדת אותו נפח? - Matt
למעשה אני חושב כלי קונסולת עבור צילום של AMI עושה את אותו הדבר כמו קונסולת האינטרנט. איפה שגיאות התיאור שלך הוא קצת על קבצים מצורפים. אם אתה מצלם מופע, כן נוצר תצלום של נפח השורש, אבל יותר מזה התמונה הופכת ל- AMI. תמונת מצב רגילה שאתה עושה לתוך נפח לצרף למופע. תמונת מצב של מופע שאתה הופך למופע (אתה לא לצרף את עוצמת הקול למופע, זה מופע). האם זה הגיוני? - Caleb
בכל פעם שאמרתי קונסולת התכוונתי לומר אינטרנט מסוף. לא שיחקתי עם שורת הפקודה של Api או משהו עדיין. אני מניח מה אני מבולבל לגבי זה, אתה יוצר EBS AMI מ מופע, ואתה יוצר תמונה מתוך נפח, אבל נראה כי נפח J ה- EBS AMI. ואז, כדי ליצור מופע חדש, אתה יכול גם 1) הפעל אחד מתוך AMI שנוצר, או 2) להעתיק את התמונה לכרך ולהשיק AMI המצורפת נפח, אבל בסופו של דבר, התוצאה היא זהה. האם זה נכון? - Matt
היית בסדר עד החלק "זה נראה", ואז זה מפסיק להתאים את המציאות. במיוחד את החלק האחרון (2) שלך הוא שטויות. אתה לא לצרף AMI של כרכים. EBS תמכה ב- AMI הם כרכים מתוייגים במיוחד שניתן לאתחל אותם. כרכים מחוברים למקרים, לא להיפך. - Caleb
כאשר אתה מצלם משהו אחר מאשר דיסק השורש. יש לי דיסקים רבים שמאחסנים ערכות נתונים שאינן חלק ממחשב נתון. אם אתה מצלם את הדיסק / כונן הבסיס של המערכת, השתמש בכלים ליצירת EBS AMI. אבל לפעמים יש לך כרכים אחרים עם קבוצות אחרות של נתונים, כי יכול או אפילו לא יכול להיות מחובר למערכת נתונה. אלה אתה יכול תצלום על הזמן שלך. צילום אוטומטי יהיה לקבל אם הם במקרה להיות מחובר למופע אתה תצלום, אבל ייתכן גם רוצה להפוך את עצמו לפעמים ... לומר לשכפל דיסק ו attatch את זה למופע אחר. - Caleb


אני חושב בואו נעשה את זה פשוט. יצירת תבנית AMI מהמופע הקיים (למשל למשל # 1. שים לב, כאשר אתה יוצר תבנית AMI, תהיה לך תמונת מצב נפח, כמו גם, עיין בסעיף תמונת מצב.כאשר אתה רוצה ליצור מופע חדש, בחר את החדש שנוצר תבנית AMI, זה יהיה לבחור את התמונה בזמן תבנית AMI שנוצר.

עכשיו, אם אתה יוצר תמונות מהנפח של מקרה 1, זה בסדר. צור מופע חדש מתבנית AMI, ולאחר מכן לנתק את עוצמת הקול שנוצרה באופן אוטומטי עבור אותו, ולאחר מכן לצרף נפח שנוצר תמונות מתוך נפח למשל # 1.


8
2018-05-01 17:26

לסיכום הדברים:

  • EBS = שירות AWS עצמו

  • EBS נפח = לחשוב על זה כמו כונן קשיח אתה יכול לצרף EC2 למשל

  • תמונה = נקודה בזמן עותק של נפח

  • האם אני = עותק של מקרה מלא


1
2018-02-04 20:08