שאלה מה ההבדל בין טען איזון הפוך פרוקסי?


אני לא ברור לגבי ההבדל בין Load Balancer ו הפוך פרוקסי. שניהם נראים כמו התנהגות זהה: הפצת בקשות נכנסות לשרתים backend.


104
2018-03-28 08:46


תשובות:


הבלבול שלך הוא סביר - הם לעתים קרובות אותו דבר. אבל לא תמיד. כאשר אתם מתייחסים לאיזון עומסים אתם מתייחסים לדבר ספציפי מאוד - שרת או התקן שמאזן בין בקשות נכנסות בין שני שרתי אינטרנט או יותר כדי להפיץ את העומס. פרוקסי הפוכה, עם זאת, בדרך כלל יש מספר תכונות:

  1. איזון עומס: כפי שפורט לעיל

  2. מטמון: הוא יכול מטמון תוכן משרת אינטרנט (ים) שמאחוריו ובכך להפחית את העומס על שרת האינטרנט (ים) ולהחזיר קצת תוכן סטטי בחזרה למבקש מבלי לקבל את הנתונים משרת האינטרנט (ים)

  3. אבטחה: הוא יכול להגן על שרת האינטרנט (ים) על ידי מניעת גישה ישירה מהאינטרנט; זה יכול לעשות את זה באמצעות פשוט דרך פשוט לערפל את שרת האינטרנט (ים) או אולי יש כמה רכיבים פעילים יותר, כי למעשה בודקים בקשות נכנסות מחפש קוד זדוני

  4. SSL האצת: כאשר SSL משמש; זה עשוי לשמש נקודת סיום עבור אלה SSL הפעלות כך עומס העבודה של התמודדות עם הצפנה הוא offloaded משרת האינטרנט (ים)

אני חושב שזה מכסה את רוב זה אבל יש כנראה כמה תכונות אחרות החמצתי. בהחלט אין זה נדיר לראות מכשיר או פיסת תוכנה משווקת כמו איזון עומס / proxy הפוך כי התכונות כל כך מקובצים יחד.


100
2018-03-28 09:04+ איחוד חיבורים (אפשר בקשות מרובות בחיבור Frontend אחד כאשר backend אינו מטפל בו היטב, או שימוש חוזר בחיבור backend עבור חיבורי Frontend מרובים) - kubanczyk


כמו כן, פרוקסי הפוכה היא ספציפית שרתי אינטרנט.

טען balancers עם זאת יכול להתמודד עם הרבה פרוטוקולים אחרים. בעוד האינטרנט (HTTP) הוא הרעיון הגדול בימינו, דברים כמו DNS, דואר (SMTP, IMAP), וכו 'ניתן לטעון מאוזנת גם כן. זה רק היום, כאשר רוב האנשים חושבים "אינטרנט" או "רשת ה- IP" הם חושבים על האינטרנט. יש חבורה יותר דברים שם בחוץ שעשויים להיות מעורפלים יותר, או יותר של נישה.


23
2018-03-28 17:55

בעוד שהתוצאה נטו (הפצת בקשות בין שרתים) זהה בין מאגרי עומס שונים לבין פרוקסי הפוכה, ההבדל הוא בשיטה המשמשת להפיץ את הבקשות.

חלק ממאזני העומסים מאזנים את התנועה באמצעות DNS, ומפתחים את אותו השם ל- IP שונים ב- Robin עגול שמפנה ביעילות בקשות. דבר זה עשוי להיות שימושי לעתים קרובות כאשר בקשות לאיזון עומסים בין מרכזי נתונים או מיקומים פיזיים אחרים. זוהי בחירה גרועה אם אתה צריך "מיידיות" להיכשל, כפי שאתה נתון לחסדי שרת ה- DNS שלך לקוחות לכבד את TTL שסיפקת. סיסקו של סיסקו (גלובל Site בורר) הוא דוגמה טובה של איזון עומס DNS מבוסס.

מטעני עומס אחרים עובדים על ידי כתיבה מחדש של כותרות מנות המיועדות ל- IP וירטואלי ל- IP האמיתי של שרת בחווה. זה מספק איזון עומסים בזמן אמת וכמעט מיידיות להיכשל. דוגמה לכך תהיה CSM של סיסקו (מודול מיתוג תוכן)

שים לב שבדוגמאות לעיל, קיימת שיחת TCP בין הלקוח לשרת.

פרוקסי הפוכה פועלת על-ידי קבלת הבקשה בשם שרת האינטרנט, מהדהד את הבקשה לשרת האינטרנט ומחזיר אותה ללקוח, אם תבחר במטמון את התוצאות באופן דומה, אם תבצע בקשה דומה.

שים לב שהלקוח אף פעם לא יוצר חיבור לשרת האינטרנט; אלא השיחה היא בהחלט בין proxy לבין הלקוח.


12
2018-03-28 17:39

איזון עומסים יכול לאזן את התנועה משכבה 3 כלפי מעלה לשכבה 7, אבל פרוקסי הפוך הוא HTTP ספציפי.


3
2017-11-02 08:49

א פרוקסי הפוך מקבל בקשה מלקוח, מעביר אותו לשרת שיכול למלא אותו, ומחזירה את תגובת השרת ללקוח (כלומר שרת מאחורי פרוקסי הפוך יכול לתקשר עם תכונות שונות במקצת של פרוטוקול או פרוטוקול אחר).

א איזון עומס  מפיצה בקשות לקוח נכנסות בין קבוצת שרתים, בכל מקרה מחזירה את התגובה מהשרת שנבחר ללקוח המתאים.


3
2017-09-23 07:30אז אתה מתכוון איזון עומס חיוני "פרוקסי הפוכה" עם הפצה? - Anthony Kong
זהו שכפול ישיר של nginx.com/resources/glossary/reverse-proxy-vs-load-balancer או שהם גנב את התשובה שלך או שאתה צריך להתייחס למקורות שלך - icc97