שאלה Postfix - כיצד לנסות שוב את משלוח הדואר בתור?


יש לי שרת דואר גיבוי במקרה של כשל על הראשי. במקרה של כשל, הודעות דואר נכנסות בשרת הגיבוי והישארו שם עד שהראשון חוזר.

אם אני ממתין כמה פעמים, המשלוח ייעשה באופן אוטומטי ברגע השרת הראשי הוא בחזרה אבל זה יכול להיות ארוך. אז איך לכפות שליחה חוזרת של כל הדואר?

לדוגמא : postqueue -p: תן לי רשימה של מיילים

לאחר מכן ניסיתי postqueue -f (מאדם דף: Flush את התור: נסו להעביר את כל הדואר בתור). זה בטח סומק התור אבל מיילים לא נמסר ...


79
2018-06-13 08:42
נראה -F הוא סומק ו -Q הוא תור (לשלוח את התור) - erm3nda
אין postqueue -q. יש sendmail -q כדי לתמוך בתחביר Sendmail כך postfix יכול להחליף לחלוטין sendmail, אבל זה שם נרדף. המכתבים השונים הם jsut כי postfix בחרה שונים מאשר sendmail עשה. - Johannes H.
סליחה שוב, תגובה באותו יום :) אז שניהם טועים. - erm3nda


תשובות:


לפי postqueue (1) אתה יכול פשוט לרוץ postqueue -f כדי לשטוף את תור הדואר שלך. אם הודעות הדואר אינן מסופקות לאחר השטיפה של התור, אך הן מתבקשות במקום זאת, ייתכן שתרצה לבדוק את יומני הדואר שלך עבור שגיאות.

הצצה (1) עשוי גם להיות מועיל. אולי ההודעות בהמתנה צריך להשתחרר הראשון.


100
2018-06-13 09:18

postqueue -f אמור לעבוד. אם לא, יש לזה סיבה טובה לכך. בדוק את היומנים. כמו כן pfqueue היא פקודה שימושית מאוד עבור בדיקת סליל דואר.


34
2018-06-13 09:44

sendmail -q מנסה לשלוח שוב את כל הודעות הדואר בתור.


12
2018-06-13 10:41האם זה לא אותו הדבר כמו לרוץ postqueue -f? - Dalibor Filus
@NoICE זה. מ את המסמכיםYou -q נסה להעביר את כל הדואר. זה מיושם על ידי ביצוע הפקודה postqueue (1). - the-wabbit
אני לא בודק את זה, אבל נראה - הוא סומק ו - Q הוא תור. אחד מנסה לשלוח ואז השני פשוט לנקות את התור. עדיף לנסות לספק אני מניח. - erm3nda
@ erm3nda אתה shoudl לפחות לבדוק את דפי האיש הראשון. מ ה postqueue דף: "-F Flush התור: נסו להעביר את כל הדואר הנמצא ביישום, אפשרות זו מיישמת את הפקודה" sendmail-q "המסורתי, על ידי יצירת קשר עם הדמון של Postfix qmgr (8). => הם שם נרדף ולעשות בדיוק את אותו הדבר. " - Johannes H.
@ JohannesH. Doh ... מצטער, אתה צודק שאני צריך לקרוא אותו. תודה על התיקון. - erm3nda


postqueue -s domain.tld צריך לגרום למכונת גיבוי הממסר לשטוף את כל הדוא"ל עבור האתר שלך. הגדרת ברירת המחדל עבור Postfix מאפשרת השהיה לכל אתר עבור כל הדומיינים relay_domains. postqueue -f תעשה את זה גם, אבל גם לדחוף את הדואר עבור אתרים חיצוניים, כלומר עושה יותר ממה שאתה צריך.

איך אתם קובעים שהדואר לא נמסר? האם הם עדיין על המארח גיבוי או שהם נשלחו למארח הראשי ואז הלך לאיבוד?


4
2018-06-14 15:47