שאלה האם בריכות יישומים שאינן בשימוש ב- IIS משפיעות על הביצועים?


בשל עדכון משמעותי בארכיטקטורה שלנו, יש לנו כעת כמה בריכות יישומים שאינם בשימוש תחת IIS (אין אתרי אינטרנט ממופה אליהם).

אני מבין איך זה רעיון טוב כדי להסיר אותם רק כדי לשפר את הקריאות, אבל השאלה שלי היא יותר על ההשלכות על הביצועים: האם אלה בריכות יישום שאינם בשימוש משנה בטווח זיכרון, מעבד, מהירות עיבוד הבקשה IIS, או כל ערך ביצועים אחרים?

מה שאני רואה, מאגר יישומים ללא אתרי אינטרנט אינו יוצר תהליך עובד, כך אני חושד שאין הבדל בביצועים, אבל אני רוצה להיות בטוח שאני לא חסר משהו.


11
2018-04-29 13:39


תשובות:


התקרה היחידה שתצטבר תהיה כמה בתים שנלקחו פנימה applicationHost.config כדי להגדיר את בריכות היישומים ואת כל הגדרות ברירת המחדל שהן עשויות להיות.

אם יש לך 1000 בריכות אפליקציות שאינן בשימוש, הוא עשוי לשפר את הזמן הדרוש להחלת שינויים בתצורה ב- IIS (שכן יש פחות XML עבור שירות WAS כדי לנתח), אבל עם 5 בריכות App הייתי טוען שיש כמעט ללא הבדל


12
2018-04-29 13:49

מה שאני רואה, מאגר יישומים ללא אתרי אינטרנט, אינו יוצר תהליך עובד

זו אמירה אמיתית. ראה זאת לעיון. (IIS 6, אבל זה חל על 7 ומעלה)

המחשבות שלי הן ... זה לא מזיק שום דבר עם מספר קטן כזה של בריכות App בשימוש פשוט לעזוב אותם, ואתה לא יודע מתי ייתכן שיהיה עליך לשנות את הבריכה של האתר כדי להשתמש באחד הישנים באירוע של אחד השדרוגים שלך הולך רע.

במונחים של זיכרון, מעבד, ומשאבים אחרים של IIS אין שום מס עליהם, אלא אם כן נוצר תהליך של עבודה, ואם בריכות האפליקציות אינן ממופות לאתרי אינטרנט, אזי הן לא יניבו תהליך עובד וייקחו כל משאבים זמינים.  הדבר הגדול השני הוא שאתה יכול פשוט להשאיר אותם במצב עצר מדי, כך שאתה באמת לוודא שום דבר אי פעם מקבל ממופה אליהם, וגם אם זה עושה מאז שהם יהיו במצב עצר אתה עדיין לא יהיה להשתמש במשאבים . בתוך 3 חודשים בערך אני בדרך כלל להסיר בריכות App הישן רק כדי לשמור על הדברים נקיים.

מקווה שזה עוזר.


3
2018-04-29 14:04מתמשך זיכרון, CPU ומשאבי IIS אחרים, אך הגדלת הגודל עבור ApplicationHost.config גורמת לעיבוד ארוך יותר עבור שינויים אחרים. זה יכול להיות זעיר במקרה של שינוי של כמה שורות, אבל זה לא "בהחלט" אף אחד. - TristanK
"לא מס" התכוונתי היה על apppools. - Brad Bouchard