שאלה ניהול מחזורי מחזורי הסוללה ב- LSI ובבקרי RAID דומים


איך מהנדסים להתמודד עם RAID בקר הסוללה "רולרן" מחזורי?

כפי שצוין ב: מה זה "סוללה מחדש" על גבי MegaRaid LSI?, מחזור rarnarn פורק את סוללה RAID בקר (BBWC או BBU), ובכך להסיר את האצת המטמון לכתוב. חיי הסוללה נבדקים וטענו פעם אחת, מטמון הכתיבה מחדש. זה יש השפעה ברורה על ביצועי השרת I / O למשך מחזור rollarn. אני לחשוב זה מתרחש מדי חודש.

ההידרדרות בביצועים נרשמה, במיוחד במערכות מסדי נתונים:

מסד נתונים איטי? בדוק את הסוללה RAID!

Relearn על הסוללה שלך

הרקע שלי הוא בשרתי HP ProLiant, אשר מערך חכם בקרי לא לעבור את התרגיל הזה (או לפחות יש יותר ניטור חיי הסוללה). זה נראה תכונה נורא (אי נוחות מקסימלית, רווח קטן), אבל אני בסביבה עם בקרי LSI רבים (ב סופרמיקרו חומרה) ורוצה לראות אם ניתן להחיל מדיניות שמיכה על המערכות הרלוונטיות.

  • מהו לוח הזמנים המוגדר כברירת מחדל למחזור החוזר על בקר LSI?
  • האם מחזורים אלה מועילים?
  • האם תכונה זו תבוטל?
  • אם תבחר להשאיר תכונה זו מופעלת בסביבה שלך, כיצד אתה מטפל בזמנים? האם אתה מתזמן את זה באופן ידני או מאפשר לבקר לקבוע לוח זמנים משלו?
  • האם בקרי Perc של Dell מושפעים באותו אופן? (LSI הוא OEM)

11
2017-08-10 20:03
אני לא יכול לדבר עם שאר השאלה, אבל PERCs לעשות מחדש. - MDMarra
Tei חדש בקרי LSI אמורים להיות "אפשרות לשחרור שקוף". בפועל (על חומרה בכיתה ג 'של Dell) לא ראיתי את העבודה הזאת. - toppledwagon


תשובות:


רק לאחרונה קראתי מאמר של אחד המהנדסים Godaddy בנושא זה מאוד: ללמוד להתמודד עם למידה

על החומרה שלהם (Dell PERC כרטיסים) מחזור הלמידה הסוללה קורה כל 90 ימים, אבל שום דרך לדעת מתי בדיוק זה יקרה, כלומר בשעות שיא או מחוץ לשיא.

הם דיברו על פתרונות שונים:

  • להשבית את הלמידה סוללה. בעיה עם אפשרות זו היא כי אתה לא יודע את מצב הסוללה וכמה זמן וכמה זה יכול להחזיק תשלום, ולכן במקרה של הפסקת אתה יכול לסכן אובדן נתונים.

  • השתמש בחומרה אחרת. כמה בקרים יש 2 סוללות ולהפוך ביניהם במהלך מחזורי למידה כאלה. בנוסף, ישנם בקרי RAID (כגון Dell H710) שאינם זקוקים לסוללות, אך במקום זאת משתמשים ב- NVRAM לא נדיף לאחסון נתונים שאינם מחויבים.

  • כוח לכתוב בחזרה (במטמון) ללא קשר למצב של הסוללות שלך. כמו הפתרון הראשון, אתה מסכן אובדן נתונים.

בסופו של דבר, הם הגדרת crons עבור שעות שיא מחוץ לפקח על מחזור הבא ללמוד ואם זה בתוך 24 השעות הקרובות, הם מכריחים את זה יקרה מיד. בדרך זו הם שומרים את היתרון של מימוש סוללות עדיין מבלי להפעיל אותו בזמני השימוש שיא.


12
2017-08-11 07:19