שאלה מה הם המכשולים למתן גישה לאינטרנט אמין ו- Wi-Fi בכנסים טק גדולים? [סגור]


כל ועידה טכנולוגית שהייתי אי-פעם, והייתי בה הרבה, היתה לגמרי תהומית וויי - פיי גישה לאינטרנט.

לפעמים זה שרת DHCP אוזל של כתובות. לפעמים backaul הוא בבירור לקוי. לפעמים יש נתב אחד עבור אולם נשפים עם 3000 אנשים. אבל זה תמיד משהו. זה אף פעם לא עובד.

מהם כמה שיטות מומלצות עבור מארגני הכנס? מה השאלות הם צריכים לשאול את מקום הכנס או ספק שירותי האינטרנט לדעת, מראש, אם ה- Wi-Fi הולך לעבוד? מהם הגורמים הנפוצים ביותר ל- Wi-Fi crappy בכנסים? האם ניתן להימנע מהם, או ש- Wi-Fi פשוט לא טכנולוגיה מתאימה לכנסים גדולים?


271
2017-10-09 01:49
בואו דפקון! (למרות שעזבתי את netbook שלי ...) - Tom Hawtin - tackline
העתיד DevDays ייתכן שיהיה עליך ליצור קשר עם מנהל הבניין ולראות אם אתה יכול BYO ציוד הרשת. הרבה כאבי ראש נוספים בטוח, אבל כנראה הפתרון הסביר היחיד! - Mark Henderson♦
(cos אתה יכול להשתמש לחלוטין כמה נציג יותר) - Mark Henderson♦
@ Joel: עליך להגדיר מונחים. "כנס גדול" = 600 משתתפים, אני מתאר לעצמי. נראה שאנשים נופלים על 3000 משתתפים, אבל זה לא מה שאתה באמת שואל, נכון? בגלל 600 ו 3000 דורשים פתרונות שונים לחלוטין. - Portman
802.11 הוא לא גדול קנה המידה, בשל בעיות הצומת מוסתר, כך עם הרבה לקוחות פיזית שכבת MAC מתמוטט. frottle.sourceforge.net  יש כמה פתרונות נחמדים. כמו כן, זה קצת גרזן, אבל כמה נקודות גישה ניתן לעשות שימוש בערוץ 14, ובכך נותן לך כמעט 4 ערוצים שאינם חופפים. ב 2.4ghz אם אתה מתכנן את הפריסה האלחוטית פיזית כראוי, אתה יכול מעל הברכיים הערוצים שלך מעט - The Unix Janitor


תשובות:


(עבור אלה המעוניינים, יש לי סוף סוף כתב את שלי 2009 דו"ח על אלחוטית ב PyCon).

עשיתי את האלחוט עבור כנס PyCon רוב השנים מאז שעברנו מאוניברסיטת ג'ורג 'וושינגטון למלונות, כך שיש לי כמה רעיונות על זה, אשר הוכחו בקרב - אם כי רק עם כאלף משתמשים.

דבר אחד אני שומע הרבה אנשים מדברים על הדיון הזה הוא "כיסוי אוויר פתוח באולם הנשפים". תיאוריה אחת אני פועל תחת היא כי הנשף הוא לא סביבה באוויר הפתוח. גופים אנושיים לספוג 802.11b / g ו 802.11a די יפה.

הנה כמה מהמחשבות שלי, אבל פרטים נוספים זמינים בדוחות הכנס שלי אם אתה מחפש ב- Google עבור "pycon אלחוטי" - קישורים tummy.com הם מה שאתה רוצה.

אני משתמש רק את הערוצים שאינם חופפים, ואת להפיץ את APs החוצה. עבור 802.11b / g, אני מפעיל את הרדיו בהגדרות צריכת החשמל הנמוכה ביותר. עבור 802.11a אני מפעיל את זה על הגדרת הכוח higest כי יש לנו כל כך הרבה ערוצים.

אני מנסה לשמור על APs נמוך למדי, ולכן הגופים יכולים לעזור להפחית הפרעות בין APs על אותו ערוץ.

אני מגדיר את כל APs לאותו ESSID, כך שאנשים יכולים "לשוטט" ל APs שונים כמו עומסים (מספר לקוחות הקשורים) לעלות או כיסוי יורד (יותר אנשים באים, וכו ').

הרבה והרבה APs. בשנה הראשונה היה לנו את המלון לעשות את הרשתות, הם בסופו של דבר הביאו 6 APs, אבל הם התחילו רק עם זוג. למרות שאנחנו אמרנו להם שאנחנו נעשה שימוש כבד אלחוטית שלהם. אבל היו לנו גם בעיות אחרות כמו שרת DHCP מתן חכירה עם שער ברשת אחרת מאשר הכתובת. (שיחות תמיכה הביא "אני פשוט אתחול מחדש הכל.").

אנחנו רצים יחסית זול D- קישור כפול רדיו APs, עולה בסביבות 100 $ או 200 $ כל אחד. אנחנו פשוט לא באמת היה תקציב לקנות 20 עד 40 של $ 600 + גבוה סוף APs. אלה D-Link APs עבדו באופן מפתיע.

בשנת 2009 היתה לנו בעיה עם נטבוקים. משהו על מכשירי הרדיו האלה רק מסריח לשימוש בוועידה הזאת. שמעתי דיווחים על אנשים לשים אינטל כרטיסי אלחוטי ב Netbooks ומקבל ביצועים טובים יותר. ב PyCon 2009, Netbook שלי לא יכול לקבל חיבור אמין לאחר הכנס, אבל שלי ThinkPad לא היו בעיות. שמעתי דיווחים דומים מאנשים עם Mac ועוד "אמיתי" מחשבים ניידים, אבל החומרה הזולה ביותר פשוט לא עובד.

יש לי לא לעשות כל דבר עם אנטנות כיווניות. ציפיתי להזדקק להם, אבל עד כה זה עבד מספיק טוב.

רוב המלונות לא יכולים לספק מספיק רוחב פס. אבל אל תדאג, יש הרבה ספקי אלחוטית יבשתיים שיכולים לספק 100mbps. אני לא מדבר על המקומות שמפעילים 802.11g ממגדל כלשהו, ​​אלא אנשים עם מכשירי רדיו אמיתיים ורציניים כדי להתמודד איתה.

בשנים האחרונות לא היה לנו הרבה בדרך של יציאות קוויות, בעיקר בגלל התקציב ואת ההתנדבות מאמץ נדרש כבל כל אותם מקומות. בשנת 2010 אנו מצפים לקבל כמה יציאות קווית. אני אוהב את הרעיון של חיווט בכל המושב עבור חוטית, אבל אני הייתי ספק נוכל לכסות אפילו 10% פשוט בשל המאמץ הנדרש כדי לשמור על רשת כזו. איך אנשים מחוץ אלחוטית הוא נהדר.

קבלת אנשים את התדרים 802.11b טוב גם כן. רוב האנשים מדברים מאז יואל הביא את זה כבר אומר דברים כמו "3 שאינם חופפים ערוצים", וזה נכון עבור ספקטרום 2.4GHz. עם זאת, ראינו צעד ענק לעבר ספקטרום 5.2GHz. בשנה הראשונה אני רץ את הרשת (2006?), היה לנו בערך 25% שימוש. בשנת 2008 היו לנו מעל 60% ב 5.2GHz.

אז, כן, ריצה אלחוטית עם אלפי אנשים דורשת קצת מחשבה. אבל, נותן לו קצת מחשבה נראה כי הביאו רמה גבוהה למדי של שביעות רצון.

שון


135
2017-10-15 05:31שון יש עכשיו כתב דו"ח שלו Pycon 2010 רשת. tummy.com/Community/Articles/pycon2010-network - Janzert


אני חושב שהבעיה העיקרית היא וויי - פיי היא כנראה הטכנולוגיה הלא נכונה עבור העבודה, אם אתה באמת מדבר על 3,000 לקוחות באזור קטן כמו אולם נשפים. עבור פחות לקוחות פרושים על שטח גדול, אני חושב שזה אפשרי.

כיסוי אולם הנשפים עם אלפי לקוחות פוטנציאליים הולך להיות מתיחה עבור Wi-Fi, בהנחה כי הלקוחות הם למעשה באמצעות הרשת. יש לך רק 3 ערוצים שאינם חופפים (בארה"ב), ומעולם לא ראיתי נקודת גישה (AP) סביר לתמוך יותר מ -50 לקוחות ביעילות. אתה הולך בסופו של דבר עם הרבה נקודות גישה יושבים על אותו ערוץ הרבה טענה על האוויר. זה גלה של התקני הלקוח יש באזור קטן.

אם אתה יכול לבוש איזה סוג של אנטנות כיווניות מאוד כוח הרדיו היה clamped למטה כדי למקד מספר קטן של לקוחות אתה יכול לעשות את זה טוב יותר. עבור אירוע זמני כמו ועידה, רמת הטיפול האובססיבי שסקר אתר כזה היה דורש, אני מניח, יקרה בצורה בלתי סבירה.

בהנחה שאתה מכסה צפיפות לקוח נמוכה מ -3,000 לקוחות בחלל פתוח אחד, אתה רוצה שטח APs עם אזורי כיסוי בגודל לטפל חלק משמעותי של מספר אפשרי של לקוחות AP יכול לתמוך (על ידי tweaking רדיו כוח / אנטנות), ואתה רוצה לנסות לשמור על APS סמוכים על ערוצים שאינם חופפים. ככל APs יותר טוב, לא להעמיס את APs עם יותר מדי לקוחות. (Tweaking רדיו כוח / אנטנות כדי להפוך את אזורי הכיסוי נראה לא אינטואיטיבי לכל מי שלא ניסה בקנה מידה Wi-Fi לטפל במספר רב של לקוחות באזור פיזי קטן.)

מתוך פרספקטיבה שידור שכבה 2, זה הגיוני לשדר SSIDs מרובים לגבות אותם לתוך רשתות VLAN שונות / IP. זה יהיה תלוי במספר התקנים הלקוח ואת אופי התנועה. באופן אישי, לא הייתי שם יותר מ -500 התקנים בתחום אחד שכבה 2 שידור ברשת LAN. אני יכול רק לדמיין כי כנס Wi-Fi ברשת יהיה גרוע יותר.

DHCP צריך להיות לא brainer, אם כי יתירות היא דאגה. אני בטח להשתמש ISC dhcpd ולעבד את הסדר כשל לשרת השני. אני חושב שאני יהיה על המשמר עבור שרתי DHCP סוררים, מדי. ב Ethernet קווית אתה יכול בקלות להשבית את היציאות שרתי DHCP נוכלים להופיע ב. עבור Ethernet אלחוטית, זה קצת יותר בעייתי. מישהו יודע אם יש APs התומכים חסימת יחידות ניידות מבוסס על כתובת MAC? (זה לא עוזר אם השרת נוכלים DHCP spoofs MAC שלה זוהה פעם, אבל זה התחלה ...)

ברור, נתב חומת האש / קצה צריך להיות מסוגל להתמודד עם מספר ערכי שולחן NAT מספר כזה של לקוחות עשויים ליצור. הצרכן צעצוע נתב NAT לא הולך להתמודד עם זה. פרוטוקול נתב מיותר (HSRP, VRRP, וכו ') והתקנים נתב קצה מרובים יהיו צורך למנוע נקודה אחת של כישלון להרוס את ההצגה כולה.

באשר להצגת רוחב הפס על backhul, אתה יכול לחנוק רוחב פס של הלקוח לאינטרנט. זה צריך גם להגביל את המחלוקת הכללית על האוויר, במידה מסוימת.

הייתי זורק משהו כמו מטמון דיונון במקום כמו proxy שקוף עבור תעבורת HTTP. זה הולך לעזור עם ניצול של backhaul. מטמון ה- Proxy של HTTP אינו אמור להיות נקודת כשל, לכן תזדקק לתשתית כדי לפקח על בריאות המטמון, ואם היא נכשלת, תסובב אותה.

אין לי כוח לפטר גיליון אלקטרוני ולהסתכל על הכלכלה של חבורה של מתגי Ethernet קטנים וכבלי תיקון על הפסים, אבל ככל שאני קורא יותר, כך זה נשמע כמו קווית Ethernet יהיה דרך מצוינת כדי לקשור את הקישוריות הגון. יהיה, ללא ספק, מאמץ גדול צורך להפעיל את כבל Ethernet ולהפעיל את המתגים, אבל זה מספק תשתית רשת הרבה יותר לניהול, רוחב פס אמין יותר, ודורש הרבה פחות אובססיבי tweaking מאשר אלחוטית. אתה יכול לברוח עם ציוד נמוך סוף עבור בוררי קצה, גם, שכן 100 Mbps שירות היה הרבה לצורך גישה לאינטרנט.

לסיסקו יש מתג 8 יציאות קטן שמושך את כוחה מ- PoE - ה- Catalyst 2960PD-8TT-L. זה יהיה מתוק עבור יישום זה - לשים משהו כזה על כל שולחן, ציור הכוח שלה מתג גדול מסוגל PoE. אני מנחש כי אלה הם די יקר עבור יישום זה, אבל אני מנחש כי יש אפשרות "downmarket" זה לא יקר כמו זמין ממישהו. (מחפש מתגים מופעל על ידי PoE נראה קשה למדי עם Gooogle ...)

לאינטל יש ניירת של שנת 2006: ומציע גישה לאינטרנט אלחוטי בכנסים. כאשר מסתכלים על המספרים שלהם, הם היו 50 לקוחות על AP יחיד בשלב מסוים, ואת עומס הלקוח שיא מתחת 100 לקוחות בסך הכל. אלה נראים כמו מספרים קטנים למדי לעומת מה שאתה מדבר, ובשנת 2006 כולם לא היו נושאים סביב מכשירי iPhone, וכו '


141
2017-10-09 01:59יש לנו לרוץ 125 + לקוחות לכל AP על חומרה חדשה Meru, ללא בעיות מזעזע ... - Jason Antman
אם רק היו 4 ערוצים שאינם חופפים. אז נוכל ליישם את משפט 4 צבע. - dlamblin
זה רק משאיל את עצמו מתקדם נקודות משקל קל משקל כמו aironet מ סיסקו שבו לא רק את הערוצים ואת עוצמת הפלט מותאמת באופן אוטומטי כדי להפחית את ההפרעה בין האנטנות, אלא גם את הכיוון במובנים מסוימים את הצורה של אזור הכיסוי ^ ^ יקר ... - Oskar Duveborn
+1 עבור פרט נוסף על שכבה 2, dhcp נוכלים ו פרוקסי סקוויד. תשובה טובה. - Neil Fenwick
תשובה טובה, אבל אני לא צריך לצפות שום דבר פחות מ @ Evan - GruffTech


מייקל ארינגטון, איש טקךנץ', שכר מרייט מערכות עבור TechCrunch 50 ו היו תוצאות כוכבי. מן ההערות, נראה כי היו להם מאות מתגי CISCO המספקים חיבורי RJ45 בכל מושב (תמונה) אשר כנראה יש מספיק רוחב פס מן האוויר כדי לגרום לזה לעבוד.

מתן 2,000 משתמשי אינטרנט קשה הליבה גישה בו זמנית ממיקום אחד הוא מאוד, מאוד קשה. ראיתי גברים בוגרים בוכים כשהם ניסו ונכשלו.

השנה, לעומת זאת, WOW. היה יותר באינטרנט ב TechCrunch50 ממה שאתה יכול לנער מקל ב. ובשביל זה, מרייט מערכות מקבלת את הנשיקה הרטובה הגדולה שהבטחתי לה.

הקבוצה: ארני מרייט, קליף סקולניק וטים פוזאר. הם נכנסו, הביאו רוחב פס (100 Mbps קו ראייה של קישור מיקרוגל מ WiLine ו 30 Mbps מ Telekenex), הכניסו אותו נתב BSD והפצה אותו ברחבי הבניין באמצעות יותר מ -100 מתגים סיסקו ו -28 נקודות גישה WiFi. היו מאות חיבורים Ethernet (ורצועות כוח) בטבלאות המשתתפים. בנוסף ייעודי רוחב פס כדי Ustream, DemoPit את האזור ואת הבמה המרכזית. ו, בסך הכל, הרבה מאוד מאושר המשתתפים.

היו יותר מ -1,200 חיבורים בו-זמניים בנקודות שיא, ופרצי רוחב של עד 88 מגה-ביט לשנייה. אבל אף אחד לא נחתך. הבחנתי במספר אנשים בקהל שצופים בשידור חי ב- Ustream על המחשבים הניידים שלהם. אחרים צפו בצפייה ישירה בארה"ב. במילים אחרות, הקהל היה מבזבז לחלוטין את רוחב הפס. וזה היה נפלא.

למעשה, הייתי קצת מאוכזב כי הקהל נכשל להפוך את האינטרנט שלנו להיכשל. הם ניסו כמיטב יכולתם, ונמצאו מבוקשים.


81
2017-10-09 03:02"יותר מ 100 סיסקו בוררים ... מאות חיבורים Ethernet" - נשמע כמו שיש כמות בריאה של תשתית חוטית היא דבר טוב. חוטית היא לכן הרבה יותר קל להתמודד עם מאשר אלחוטית. - Evan Anderson
חוטית היא לכן הרבה יותר קל לפתור בעיות - אתה יכול לראות את זה, אתה יכול לראות את האורות ואתה יודע מה מחובר למה. - Cade Roux
@Cade: ראיתי כמה ארונות חיווט שנראים אחרת. > חיוך < - Evan Anderson


אפל של WWDC (לפחות בשנים האחרונות) היה פנטסטי כיסוי אלחוטי, אבל יש להם צוות של dorks יושב fishbowl כל שבוע ארוך בוהה מפות כיסוי סיסקו. הם פורסים טון של נקודות גישה. הם גם לחסום בתבונה כמה הורדות גדולות מאתר הוועידה מן הרשת האלחוטית במקום לצוץ מפות של איפה אתה יכול למצוא כבל Ethernet.


28
2017-10-09 03:10Apple WWDC נתמך גם על ידי מערכות Mariette (ראה גם: תשובה על TechCrunch) - jftuga


טוב Wi-Fi הפריסה היא המפתח גישה אלחוטית טובה בכנס גדול.

כאשר הרבה אנשים מנסה להיכנס לאינטרנט, התנועה האווירית היה ריבה עקב הפרעה. תארו לעצמכם שכולם מנסים "לדבר" לנקודת הגישה, כל הדיבור יהפוך רעש לשיחה נכונה כאשר אחרים מנסים לדבר. זה בדיוק הסיבה בתרחיש כזה.

כדי להתגבר על בעיות אלה, אתה יכול לשקול את הדברים הבאים:

1 - הרבה נקודות גישה חכמה

Enterprise grade Thin AP יש שליטה רדיו, והוא מזהה את קיבולת ה- Wi-Fi הלקוח ולנסות לזהות אם זה כרטיס 802.11a / b / g / n. אם זה המצב, בקר ה- AP ינסה להחליף את המשתמש לערוץ 5G 802.11n או 802.11a, שהוא פחות נפוץ ולכן פחות הפרעות.

2 - 802.11n

כאשר אנו מדברים על Wi-Fi, 802.11g AP אופייני לא יכול להשיג 54Mbps כמו לפרסם (כמו 3G), וזה הולך על 22Mbps. שיתפו 10 אורחים, כולם יקבלו 2Mbps צנועים. שתף על ידי 50 אורחים, זה יהיה בערך 40kbps.

802.11n משפר את זה קצת, את מהירות הפרסום של 150Mbps בדרך כלל הולך 70Mbps, אז אתה יכול לקבל מהירות סבירה יותר עבור האורחים יותר.

3 - יותר AP, רוחב פס נוסף

לפרוס יותר AP וזה יבטלו את צוואר הבקבוק הקודם. אבל עם מספר AP, אתה גם צריך להגדיר את הערוץ כראוי כדי למנוע AP להתערב עם AP אחר. לא לעצור עם AP יותר, להוסיף רוחב פס יותר כך האינטרנט לא יהפוך צוואר הבקבוק הבא

מאט


19
2017-10-09 02:12פריסת נקודות גישה נוספות לרשת רוויה כבר יכולה להחמיר את המצב. - Joel Coel
@ Joel Coel: הטריק הוא הורדת אזור הכיסוי שלהם כדי לשמור על אותות מ APs על אותו ערוץ מ חופפים. אתה יכול לתמוך במספר גדול מאוד של לקוחות בדרך זו, אבל זה דורש מדידות באתר אובססיבי למדי. בתרחיש בכנס, זה היה כנראה מתכוון דינמי שינוי כוח AP כמו מספר הלקוחות באזור נתון נעו. (אני יכול לדמיין את פיסת התוכנה היה דינמי לצבוט כוח AP לגרום ללקוחות בקצה של אזור כיסוי לשוטט APs שונים כאשר AP אחד הפך צפוף.נשמע די כיף לכתוב, למעשה ...) - Evan Anderson
יש כבר ספקים שיש להם פתרונות הם טוענים באופן אוטומטי להתאים את הכוח כדי להשיג את הכיסוי הטוב ביותר. - Zoredache
בעיה אופיינית בשוק מידע - אם מקום אחד היה כיסוי כוכבים אבל טעונה יותר כדי לכסות אותו, כמה לקוחות יבינו כי מראש על מקום זול אחרים שמפרסמים "# 1 כפול כפול טוב" כיסוי? - Martin Beckett
בעיית קצב הסיביות אינה נמנעת ממפרטים שפורסמו; זה אחד הפרסום מספר שונה מזו שאתה רוצה לדעת. 802.11g לחלוטין עושה לעשות 54Mbit ... שיעור סמל גולמי. זה רק כי מספר זה יש מעט מפתיע לעשות עם תפוקה. - hobbs


בדיוק חזרתי מן RIPE 59 בו ליסבון, שם סיפקתי תמיכה טכנית, כולל רשתות אלחוטיות, בצוות של 7 מהנדסים, לכ -300 משתתפים. כל עוד הייתי מעורב, תלונות על אלחוט הן נדירות ביותר ברוב המקרים. אנו מגיעים לשיא בסביבות 250 לקוחות אלחוטיים באינטרנט, ו -44 Mbit / s סה"כ תנועה.

ביסודו של דבר, אנחנו כבר ויתר על קישוריות המלון הרבה לפני שנים רבות.

אופן הפעולה שלנו לגבי רשת הוא בעצם:

  • מצא מלון עם הכבלים מובנים (תיקונים, לבדוק כמה)
  • להסכים עם המלון כי אתה תהיה רשאי להציב ציוד בחדר שלהם תיקון, ותמיכה
  • יש מארח מקומי (ISP או רשת דומה הגון מנוסה) המספק דקות. 100 Mbit / s לתוך חדר תיקון אזור הכנס
  • להסכים עם המלון שהם יעברו את כל האלחוטי האלחוטי שלהם באזור הוועידה
  • תביא קבוצה של בוררים, נתבים ונקודות גישה, ולבנות רשת משלך

יש לנו כמה mandays עבור ההתקנה ברשת, כולל את כל התיקונים והקמת אלחוטית. הציוד שלנו מורכב:

  • 15 נקודות גישה של Cisco 802.11 a / b / g, בדרך כלל פריסה של כ- 10
  • שני נתבים Juniper J2320 עבור BGP ו VRRP
  • ארבעה בוררים יציקה, מתוכם שני תמיכה PoE עבור נקודות גישה
  • מנתח ספקטרום פשוט של 2.4 GHz
  • הבוחן כבל פלוק הגון, מדידת דברים כמו מעגלים קצרים, miswiring, חוטים שבורים, אורך כבל, אובדן האות

אנחנו גם להביא כמה קילומטרים של UTP והרבה מחברים RJ45 במקרה אנחנו צריכים לעבוד סביב הכבלים במלון.

עבור 802.11 b / g, אנחנו הראשונים לעשות סקר, מנסה למפות כל הפרעה (מבניינים או קומות אחרות) ולאחר מכן לבחור ערוץ 1/6/11 עבור כל AP. אנו משתמשים בצפיפות גבוהה למדי הגדרות צריכת חשמל נמוכה. במהלך הפגישה, אנו עוקבים אחר ההתפלגות של לקוחות בין APs, ולהתאים את רמות הכוח לפי הצורך, כדי למנוע עומס יתר AP.

עבור upstream, יש לנו קידומת IPv4 ו- IPv6 שלנו. בריכה ציבורית ברשת DHCP שלנו כוללת כ -900 כתובות. אנחנו בדרך כלל להגדיר BGP peerings עם במעלה הזרם שלנו (המארח המקומי).

אז, בדרך זו אנו להימנע crappy אלחוטי או קישוריות מחורבן חיצוני על ידי המלון. עם זאת, כפי שאתה יכול לדמיין, יש עלות ניכרת ציוד, זמן הנדסה ואולי הצעת חוק המלון. איכות טובה אנחנו יכולים לספק בדרך זו, שווה את העלות הזו.


19
2017-10-11 18:08

Microsoft Tech.Ed אנשים יש כמה מאמרים מעניינים על שלהם וויי - פיי חוויות באירוע זה השנה.

אלחוטי היה מוקד כבד, בהתחשב בכך שכל המשתתפים 2500 + סופקו עם מחשב נייד HP MiniNote מאופשר אלחוטי, בתוספת הטלפונים שלהם, מחשבים ניידים נוספים, וכו '...

הבלוג הראשי הוא ב http://techedbackstage.net/ עם פתרון של הרגשת ביצועים ב- Wi-Fi המכסים טוויסט מפתיע (במידת מה).

כמובן, זה היה מסובך יותר במהלך האירוע על ידי החנונים הרגילים מתחשבת שמרגישים כי 500 Mbps uplink הוא לצרכים שלהם torrenting. You


18
2017-10-09 02:37אין ספק מנהלי רשת חכמים יכול לחסום את התנועה סיקור? - Jeff Atwood
באופן טבעי, אבל אלה היו קבועים כל כך של כל כך. - Froosh
נראה כי כמות משמעותית של HP MiniNotes היו על Ethernet חוטית, לפי התמונות באתר זה. - Evan Anderson
אמנם לא היה לי שום בעיה עם wifi במהלך teched, דבר אחד היה שהם הקימו גישה WiFi פתוח, ללא אימות או אבטחה כמו WPA וכו 'אני לא יודע אם זה עוזר גם פריסה בקנה מידה גדול. - softveda
@ Pratikk - אין טעם להפעיל WEP או WPA1, רק WPA2 עם AES מאובטח. עם זאת, העומס הנוסף על AP לטפל בקריפטוגרפיה מוריד את היכולת APs לתמוך לקוחות להשתמש התפוקה המלאה. אז מסיבות לוגיסטיות זה הגיוני לפתוח את זה לגמרי. - Adam Davis


האם אף אחד אחר לא רואה את הבעיה הבסיסית עם מאות (או עשרות מאות) של אנשים מחוברים פיזית על ידי להיות באותו חדר, אבל מופרדים בראש על ידי חיבורי האינטרנט שלהם? למה לשים את כולם באותו חדר אם אתה לא מצפה מהם לדבר אחד עם השני, או לתת את תשומת לבם המוחלטת למציגים? טכנולוגיית הרדיו היחידה המטפלת באלפי קשרים עצמאיים בטווח שידור אחד רציף היא סלולרית, כך שאם אתם באמת רוצים שכולם באותו חדר יהיו בעלי קשרים משלהם, זו האופציה היחידה שלכם, ומזל טוב למצוא פתרון יעיל כדי להשיג כי. שש.


14
2017-10-09 03:26אבל ... אבל ... ללא קישוריות לאינטרנט, איך אני יכול חי האירוע? > חיוך < - Evan Anderson
לא, אני לא. אף אחד לא מתלונן כי לכל אחד בחדר עם טלפון סלולרי יש גישה מיידית לכל על פני כדור הארץ עם טלפון סלולרי - הם יכול לדבר איתם, וכמה אולי, אבל רוב לא. רק בגלל שיש להם גישה לאינטרנט ו / או מחפשים משהו על זה, זה לא אומר שהם לא ישים לב או אינטראקציה עם אנשים סביבם. - Robert P
"טכנולוגיית הרדיו היחידה שמטפלת באלפי קשרים עצמאיים בתוך טווח שידור אחד רצוף היא סלולרית". למעשה הסלולר אפילו לא עושה את זה. נייד יש ערוץ שליטה משותפת כי אלפי טלפונים יכולים לשתף זמן עבור סטטוס, SMS, וכו 'אבל אם כל 1,000 אנשים ניסו לחייג באותו זמן אז 90% מהם לא יקבלו חיבור, ירד חיבורים, וכל השאר איכות ירודה במיוחד משום שהם יכולים להשתמש רק חלק של רוחב הפס הם היו משתמשים רק עם כמה עשרות שיחות פעיל על תא נתון. - Adam Davis
אז ... לא, הבעיה היא בדיוק אותו דבר. כמו כן, יש לזכור כי עבור הטלפון הנייד 9.6kbps הוא חיבור קול טוב לחלוטין. רוב משתמשי WiFi יתלוננו אם הם מקבלים משהו פחות מ 10x כי הסכום. תרחיש מקרה שונה לחלוטין. לבסוף, גם עם חיבורי אינטרנט 3G את דרישות רוחב הפס נמוכים באופן משמעותי, והם מאוד, מאוד פורץ. משתמש יחיד iPhone יהיה מאושר עם הורדה 1mbps עבור 3 אלפיות השנייה - זה יקבל להם את כל הדף. למשתמש מחשב נייד יהיו 5 יישומי אינטרנט פתוחים, כולל הודעות מיידיות, שידורים חיים וכו '. - Adam Davis
@Adam יש נקודה. האם אתה זוכר את רעידת האדמה בווירג'יניה בשנת 2011? לא יכולתי להגיע לכל אחד מקרובי שם במשך יותר מיום בגלל גודש, לא פגום מגדלי התא. - Kalamane