שאלה מה ההשפעות לעשות מגנטים על HDDs ו SSDs? [סגור]


מה לעשות מגנטים על כונני דיסק קשיח כוננים מצב מוצק על קשר?


10
2018-01-20 19:44


תשובות:


עבור SSD התשובה היא "לא, לפחות לא עם כל סוג של שדה מגנטי אתה רוצה להיות בסביבה." - אלמנט האחסון בכונן קשיח של מצב מוצק הוא RAM RAM, שאינו אמצעי קידוד מגנטי (ראה מאמר זה HowStuffWorks לעוד).

עבור כוננים קשיחים קונבנציונליים (מגנטיים) התשובה היא "זה תלוי מה אתה מתכוון במגע".
שדה מגנטי סטטי החלים על הכונן הקשיח כי הוא לא זז כנראה לא יפגע בו, ואת הקידוד המגנטי על כוננים קשיחים הוא עמיד באופן מפתיע להיות מועך על ידי מגנט הממוצע תיתקל (PCWorld דיבר קצת על זה waaaaay בחזרה בשנת 2004).
עם זאת, לא הייתי מסתובב לשים מגנטים למקרר (או גרוע מזה, מגנטים על כדור הארץ נדיר) על כונן קשיח (ספינינג או עצר): זה מקרה של "בטוח יותר מאשר מצטער", במיוחד אם אתה מעריך את הנתונים.
כמו כן הוא צריך ללכת בלי לומר כי אתה שומר degaussing ציוד (בעצם "דינמי" שדות מגנטיים) הרחק מן התקשורת המגנטית של כל סוג אלא אם כן אתה רוצה למחוק אותו.


20
2018-01-20 19:53פרסמתי את השאלה הזאת כמו בדיחה, אבל עכשיו אני מבין שזה באמת נושא רציני מאוד! תודה רבה לך; אני ממש לקרוא ולקח את התגובה שלך ברצינות יהיה בטוח לשמור מגנטים הרחק מערכות המחשב שלי בכל מחיר, גם אם הם מכילים SSD. - Zack Zatkin-Gold


מגנטים יש השפעה קטנה על מחוץ למקרה של הכונן, אלא אם כן המגנט חזק מאוד. עם ספינינג מדיה מגנטית, מגנטים תועה בתוך המקרה יכול לשנות את הנתונים על הדיסק, מה שהופך חלק זה בלתי קריא.

למגנטים אין כל השפעה על SSD, אלא במידה שבה שינוי בשטף המגנטי יוצר זרם בחוטים. למרות שזה כנראה לא יגרום לתוצאה ניכרת.

יש להניח שאתה שואל אם אתה יכול למחוק דיסק על ידי מנופף מגנט על זה. התשובה היא כנראה שלא, אם כי זה לא רעיון טוב לנסות על כוננים אתה רוצה לשמור.


5
2018-01-20 19:50

HDDs בדרך כלל יש סובלנות שצוין בגודל של 1 mT עבור עוצמת השדה המגנטי על הכונן של המערכת בעת ההפעלה. לאחר מגנט ממוקם בתוך הקירבה קרוב הכונן אומר עוצמת שדה בהיקף של 10-100 mT, ולכן אתה תהיה ההפעלה הכונן מחוץ מפרטים, אשר ללא ספק הוא יש להימנע.

אשר על "מה קורה" השאלה: היו דיווחים על אנשים לאבד את התוכן של הכונן הקשיח או אפילו מקבל סרוו סמנים נמחק (ובכך טיוח הכונן שמיש) כפי שהם הניחו את המחברות עם דיסקים מסתובבים על מגנטים חזקים אשר בסוף 90 של שולבו בשולחנות מתקפלים של כמה דגמים הרכבת בגרמניה.


3
2018-01-20 23:04אני יודע מניסוי אישי כי מגנט כדור הארץ נדיר זה 1cm עובי על 1.5cm x 3cm הוא מסוגל לעשות כונן קשיח בלתי קריא. אני לא יודע בוודאות, אבל הנחתי בזמנו שזה ניגוב של המסלול שרת כי עשה את הנזק. (זה היה קול סליל קול מתוך כונן 1GB DEC ~ 1994 - 5.25 ", על 8 מגשים.) - Ward♦


אלא אם כן הוא מאוד מגנט חזק, קרוב לוודאי כלום. אתה צריך לעבוד מאוד קשה לקבל כל סוג של שחיתות נתונים על התקשורת או עם מגנטים.


2
2018-01-20 19:50