שאלה השכרה של סביבת בנייה [סגור]


יש לי צורך ספציפי. אני רוצה לבנות קוד פתוח גדול C + + פרוייקט אבל אין לי מחשב לינוקס חזק מספיק כדי לעשות זאת. עבור פעמים לבנות סביר אני צריך 6GB (איש) RAM ו 4-8 ליבות מעבד פועל בתדירות גבוהה. אני לא מעוניין לבנות מחשב בשביל זה, זה פרויקט תחביב ואני לא בטוח אם אני יהיה רודף את זה או כמה. VPS לא יתאים לצרכים שלי, את המשאבים שאני צריך יהיה יקר מדי.

חלק מהבעיה היא כי דפוס השימוש שלי אינו זהה אירוח אתרים, אשר דורש uptime גבוהה אבל פחות משאבים. אני רק צריך להשתמש בשרת אולי אחת או שעתיים בשבוע. אני לא צריך גישה שורש כל עוד כל הכלים לבנות מותקנים. אולי 10-20 gigs של שטח דיסק.

האם יש שירות בחוץ שיכול לעמוד בדרישות אלה בתקציב שלי? אני יכול להוציא כ 20 $ לחודש בערך. ניסיתי googling זה אבל foo google שלי הוא חלש מדי. תודה מראש.

(מצטער אם זה אתר חילופי ערימה לא נכונה)


9
2017-08-25 17:20


תשובות:


היה אמזון מתאים לצרכים שלך? זה מחויב על ידי זמן CPU, אז אתה משלם רק עבור הזמן בילה קומפילציה.

מעבד גבוה מקרה גדול נראה מתאים לצרכים שלך:

High-CPU Extra Large Instance 7 GB of memory, 
20 EC2 Compute Units (8 virtual cores with 2.5 
EC2 Compute Units each), 1690 GB of local instance storage, 64-bit platform

מעבד גבוה במיוחד עלויות גדולות $ 0.68 USD / hr (לפי עלות הביקוש) (פרטי תמחור)

באמצעות שלהם מחשבון עלות, עם הטעינה שלך (2 שעות בחודש) עם רוחב פס 10 / GB פנימה והחוצה, זה נראה כאילו זה יעלה פחות מ 8 $ לחודש. alt text

המאמר הזה משווה Rackspace שרתים ענן ו - EC2 אמזון. החלק שעשוי לעניין אותך יהיה השוואה התמחור עבור הידור הליבה לינוקס.


17
2017-08-25 17:22תודה phsr, כמה אנשים אחרים המליצו EC2. אני הולך לבדוק את זה. - Segfault
אני משתמשת בדברים של EC2 בשמחה, וזה בדיוק מה שהייתי עושה. מופע EC2 הוא קצת כאב כדי להגדיר, אבל ברגע שיש לך את זה הולך ומתקבל במחיר סביר וגמישה. הייתי משתמש בתמונות הרשמי של אובונטו ובשורש EBS, המאפשר לך להשעות את המכשיר כאשר אינך משתמש בו, ומשלם רק עבור שטח דיסק. ראה alestic.com ו help.ubuntu.com/community/EC2StartersGuide למידע נוסף. - William Pietri
לא שטח הדיסק בא S3? יש לי כבר כמה דברים שם וזה זול. - Segfault
זה טוען שאתה מקבל קצת אחסון עם זה, אז אני לא בטוח, אבל גם אם יש לך 10GB על S #, זה יהיה זול - Dan McClain


לסאן יש שירות דומה לזה של אמזון, למעט מקרה השימוש העיקרי שלהם היה דומה למה שאתה מתאר: כלומר, קומפילציה ובנייה.

אני מאמין שזה מתארח על Solaris וגישה באמצעות שירות אינטרנט. טרום הרכישה, זה היה שירות חינם (עד גבול כלשהו כי אני לא זוכר). לא בטוח מה המצב עכשיו.


2
2017-08-25 21:09תודה קווין, יש לך קישור לשירות זה? אני לא מצליח לאתר את זה. - Segfault


אני מאמין שאנחנו ב-מוכן לרוץ התוכנה יש את הפתרון שאתה מחפש. תוכנה מוכנה לשימוש (RTR) שומרת על מתקן מאובטח המכיל רשת הטרוגנית ומגובה עם מגוון של פלטפורמות מחשב (גרסאות של מערכת הפעלה, יצרן ציוד ותצורה). כיום מרכז זה מורכב מ -70 פלטפורמות הפעלה שונות, מה שהופך אותו לאחד מתקני המחשוב הייחודיים ביותר בעולם כיום.

אנא בקר אותנו ב-מוכן לרוץ תוכנה (www.rtr.com) כדי ללמוד יותר על מה שיש לנו להציע. לך ל http://porting-center.com/ לקבלת מידע נוסף על היתרונות של השימוש במרכז RTR Porting.

מיכאל


2
2017-10-14 18:26נחמד - לגמרי מלפנים ולדעתי לא ספאם. אני רואה שאתה חדש כאן, וזה יהיה מדהים אם אתה יכול להמשיך לתרום. אם אתה / מהנדסים שלך יש את הניסיון לשמור על מערכות רבות ושונות (או מוכן לבנות), יש לך כנראה יש הרבה מה להוסיף כאן - mfinni
תודה מייקל, אתה צודק זה סוג של שירות אני מחפש. - Segfault